Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvágok egy zenét audacity-n,...

Megvágok egy zenét audacity-n, ráteszem a telefonra és nem játssza le. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mp3-ba mentetted / importáltad?
2012. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
addig jutottam hogy kiválasztotttam mettől meddig tartson és elmentettem. hogyan tovább?
2012. szept. 22. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
De MIBE menti le? Nem egy AUD fájlt kapsz eredményül? Fájl / Exportálás-nál mp3-ba tedd. Az menni fog.
2012. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem nincs az exportálásnál mp3. bocsi nem értek ehhez :)
2012. szept. 22. 20:53
 5/7 Alaque válasza:

Hát én nem ismerem azt a programot, de nyilván a formátummal van gond. Próbáld meg konvertálni más formátumba, amit feltehetőleg lejátszik a telefonod (mp3, wma, wav)!


Egyébként a telefonodra is nyugodtan tölthetsz le olyan ingyenes alkalmazást, amivel sec-perc alatt megvághatod, hogy jó legyen csengőhangnak. Mert, gondolom, csengőhangot akarsz belőle csinálni.

2012. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen. már megtaláltam az mp3-mat de nem tudom megcsinálni. megtudod mondani mi annak a programnak a neve amit telefonra is le lehet tölteni?
2012. szept. 22. 20:59
 7/7 A kérdező kommentje:
sikerült! köszönöm szépen mindenkinek :))
2012. szept. 22. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!