Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt iPhone 4s vagy Új...

Használt iPhone 4s vagy Új Galaxy S3?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Rossz, mert van menüje?

Miben lenne rossz?

Nem szaggat, gyors..

Minőségileg a plasztik hogy hasonlítana a kartonpapírhoz. Emberek.. most vagy nem ismeritek a kartonpapírt, vagy nem láttatok még S3-at..

Hogy lenne 2 éves készülék? Tavaly Szeptemberben adták ki..

Kisebb kijelző, kisebb felbontás.. Csak 1 alap menüt kell elbírnia, mert nincs semmi kihívás a rendszerben. Igaz, az Apple térképe is lealázza a Google térképét.

A kisebb kijelző és a felbontás miatt nem kell a telefonnak annyit dolgoznia, mivel kisebb.

Azért a 200pontért megéri S3-at venni, mert ezek csak számok. Az a 200pont meg nem érné meg 1 olyanra váltani, ami 3 éves designen alapul, és annyit fejlődött, hogy 4" lett. A második tesztben pedig az S3 eléggé leverte. Az egész attól függ, hogy mit is tesztel a benchmark.

Játékban is szebb az S3, mert nagyobb, így jobb is játszani rajta. Ja, amúgy az S3-on nem official Jelly Bean van, így ergo nem is hiteles a videó, mivel az i5-ön is eredeti rendszer van. Az alap S3-as ICS pedig jobb, gyorsabb, mint az a vacak CM10. Mivel a CM10-es JB jobban meríti a telefont, mint az eredeti ICS.

Az iPhone 5-öd pedig kopik.. Elég rendesen, és sokan panaszkodnak érte. Így minőségileg szerintem a gagyi kínai készülékekhez tudnám sorolni. Mivel azok gyártanak ilyet. Még az i5 megjelenése előtti GooPhone is jobb lett minőségileg, úgy látszik, hogy ők jobbat csináltak, és mégis másoltak. Ja, és vibrál, foltosodik a kijelzője, szóval ennyit a SG3 repedező hátlapjáról, amit nem millióan, hanem csupán páran jeleztek. Üzemidőben is veri az S3. A GlBenchmark pedig fake.. Az S2-m is közel ugyanennyit ért el ugyanabban a módban. Pedig az S3 benchmarkilag az S2-nél jóval erősebb, vagyis kb duplája..

Ergo az az app eléggé baromság.

2012. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

" Igaz, az Apple térképe is lealázza a Google térképét. "


Ha ez a cikk nem épp ma jött volna ki nem röhögtem volna fel hangosan ezen a szar érven....


[link]

2012. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Fura, hogy valószínűleg nem olvastad végig, amit írtam, mert az egészben a SG3 mellett voltam.. Okkal.

Az Apple Maps-ról amit írtam az pedig szarkazmus volt.

Így mostmár jobb? Bár gondoltam, hogy elsőre le fog esni az egész.

2012. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
legjobb kérdések...egyébként valaki használja is itt a telefonokat? mert hogy veri az s3 a 4s-t...miben? valaki ezt fejtse már ki, mert sose értettem. vagy lehet nekem nincs olyan jó szemem, hogy a 0,4 másodperces gyorsaságkülönbséget nem érzékelem? tudtommal fut 4s-en is bármi, ami s3ban androidos megfelelője...mégse kell neki 4 mag..:D meg jelen pillanatban a 4s olcsóbb nála...szóval eközül a kettő közül jobb vétel az iPhone...persze ha valakinek fontos a benchmark eredmény, akkor rettenetesen le van maradva az s3 mögött...és használhatatlan benchmark eredménymutogatásra XD komolyan valaki erre élvez...
2012. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Emberek!Ez már csak flamewar.Az egyik azt fújja hogy galakszi eshármat vegyé'mer az a jó.A másik meg epölt vegyé mer óccsó.Ennek semmi értelme.Kérdező,én a helyedben nem itt érdeklődnék ugyanis itt egyetlen egy telefonszakértő nincsen.Nézelődj olyan oldalakon ahol olyan emberek véleményét olvasod akik értenek is hozzá és értelmes indokokkal támasztják ezt alá.Amúgy +1 az S3-nak.
2012. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!