Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Note II vs Galaxy S III?

Galaxy Note II vs Galaxy S III?

Figyelt kérdés

Melyik jobb?

Mennyivel jobbak az S-Pen adott lehetőségek?

Melyiket választanátok?


2012. szept. 22. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint s3-mat venném mert a note2 túl nagy már...de nehéz választás amúgy :)
2012. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mind a kettő nagyon pöpec telefon!

Én nem ítélem el a Note2-őt a mérete miatt, mert valakinek ez pont jó!

Nekem már nagy lenne ezért az S3-at választanám!


De mondom mind a 2 jó, menj be szolgáltatóhoz ha kijön a Note2 és próbáld ki!

Azt vedd amelyik jobban kézre áll!

2012. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem is az lesz majd. :)

A Note2 megkapott minden S3-as újítást, viszont az S3 nem kapott meg minden note2-s dolgot. Így a Note-nak van egy kis előnye számomra. :)

2012. szept. 22. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet,én mondjuk nem biztos hogy a note2-t venném de csak azért,mert van tabom is,így meg már nem lenne értelme,max eladnám.:) de amúgy tényleg van 1 kis plusz a note2-ben :)
2012. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én 1 Nexus 7-ben gondolkoztam ezelőtt, de a Note 2 jobban tetszett, és telefont is akartam cserélni, így a Note szerintem minden szempontból jobb lesz nekem, ha meg nem, akkor kiderül, hogy lesz-e Tabletem mellette, de idáig megvoltam Tablet nélkül, szóval lehet, hogy utána is, meg akkor használnám, mikor nem vagyok otthon, szóval a 10"-os tabot felesleges vinni. A 7"-os pedig zsebbe nem nagyon hordozható, így pár percre nincs értelme elővenni. :)
2012. okt. 4. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!