Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen beállításokkal kímélhet...

Milyen beállításokkal kímélhetem az aksit?

Figyelt kérdés

Alcatel OT 995


a fényerőt automatikusról levittem nullára meg az akkumlátor kímélő programmal is mindig kilépek a futó alkalmazásokból...még milyen beállítással hosszabbíthatom meg az aksi időtartamát?


illetve még 1-2 kérdés a telefonról:


1,akkumlátor készenlétnél(beállítások) a kijelző csak 6%-ot "foglal" míg a akkumlátor készenlét 39%-ot a telefon készenléti mód 45%-ot ezt hogy vihetem lejjebb?


2,az animációk engedélyezésénél ha letiltom az összeset akkor milyen animációkat tilt le?


2012. szept. 22. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Kijelző viszi el a legtöbbet, utána a gps, majd a wifi. Gps-t lekapcsolod 30% plusz aksiidő.

Aksikimélő alkalmazást töröld le, nincs létjogosultsága, értelmetlen leállitgatni a futó alkalmazásokat, többet fogyaszt a leállitási procedura közbeni aktiv képernyő, mint maga az elötöltött alkalmazás. Ráadásul a felszabadult helyre elötölt egy másik alkalmazást, az android rendszernek ez egy szolgáltatása.


Egy ilyen kütyü ekkora aksin ennyit bir, tölteni kell és kész.

2012. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt hol állítsam le? még soha nem használtam
2012. szept. 22. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!