Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok jó okostelefonokat?

Mondanátok jó okostelefonokat?

Figyelt kérdés
Iphontól kíméljetek! Eddig a Nokia Lumia 900 jönne szóba vagy a Samsung Galaxy S3, de adjatok még jó tippeket. Vagy várjam meg a Nokia Lumia 920-t? (esetleg 820)

2012. szept. 22. 16:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
most androidos van (move by t-mobile) és enyhén szólva szar lassú... nagyon szépen köszönöm a válaszokat jöhet még :D
2012. szept. 22. 20:33
 12/15 A kérdező kommentje:
de azt nem mondom hogy szar az android jobb féle telókon (pl jelen esetben az s3)
2012. szept. 22. 20:38
 13/15 anonim ***** válasza:
Szar telóhoz szar android jár.A Galaxy S3-on ICS van és olyan gyors hogy kiégeti a szemedet is :D
2012. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, hogy a NOKIA LUMIA 920 VAGY 820. Ez nem lehet kérdés. XD Androidot én sem ajánlok, Samsung s2, és HTC desire hd volt tulajként! Nekem most egy L 710-esem van, de az nagyon jó teló. Én egy 820-ast fogok venni ha a boltokba kerül.


Harmadik oldal 23-as válaszoló! De sok igazság elhangzik válaszoknál. Csak ugye nagyobb az android fanatikusok tábora, így sok minden ki se derül. Jó rendszer az android, jól megtanítja az emberrel, hogy többet nem kell!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ha már ennyien mondjátok ilyen fos az android na akkor azt mondom a többség győz :) akkor lumia 900 lesz :D
2012. szept. 23. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!