Mi az a jailbreak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy idióta kérdés, de mindenütt ez olvasom, hogy érdemes-e, mieg miért éri meg... A google-lal rákerestem, de csak azt találtam, hogy hogyan kell...

Annyit gondolok, hogy iphone meghackelése...

Nő vagyok (nem szőke), és dunsztom sincs róla, mi ez....



#Jailbreak #iphohe
2012. szept. 22. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel az Iphoneon belül tudsz olyan dolgokat engedélyezni, amit alapesetben nem lehet. Például ha neked van egy Jailbreakelt telefonod, akkor arra tudsz tenni letöltött játékokat is. De van az úgynevezett Cydia, ahonnan pedig mindenféle "tuningokat" szedhetsz le. Tudsz leszedni mondjuk témát, egyéni ikonokat, stb.
2012. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez engem is érdekelt. Ettől lesz valamilyen hátrány vagy "kár" a telefonban? Megéri? Köszi és még egyszer bocsi!
2012. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem hátrány, ezzel csak garanciát vesztesz. Ez lényegében az, hogy rengeteg letiltott dolgot engedélyezel, és elérhetővé teszel.
2012. okt. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!