Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sola wifije jó?

Hevesi kérdése:

Sony xperia sola wifije jó?

Figyelt kérdés
olvastam hogy nem találja a jelet ez igaz? hozzáértő, tulajdonos emberek válassát várom.

2012. szept. 21. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

hol olvastad ezt?


Napiszar.hu-n?

2012. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
itt ki irtam egy kérdést hogy mik a hibáji ennek a telefonnak és valaki azt irta neki mindig elment a wififije , nem talált wifit
2012. szept. 21. 16:08
 3/6 _Jessy_ ***** válasza:
Lehet, hogy pont az az az egy gyári hibás volt, vagy éppen az illető AP-ja volt szar. A mobilarénán nem ír semmi rosszat a wifijéről, szóval vaklárma lehet a dolog.
2012. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Örülök, hogy újra összefutottunk, szeretném újra leírni - ha esetleg elkerülte volna a figyelmed -, hogy a Wi-Fi problémái a szoftverfrissítéssel megoldódtak. Tehát az új filmware teljesen megszünteti a problémát. Remélem, most már érthető.

2012. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg az az az egy telefonom van sajnos a sok közül, ami szerinted gyári hibás. De ha gondolod, legközelebb nem kell belekötni az elgépelési hibákba, mert nekem sem szokásom, segíteni másoknak viszont jobb érzés.
2012. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 _Jessy_ ***** válasza:

Gyári hiba alatt azt értettem, hogy a "vas" hibás, de a te eseted is azt bizonyítja, hogy az jó. Csak a szoftver volt hibás, de az könnyen javítható.

U.i.: én már csak ilyen kötekedős vagyok, ezért vagyok 75% alatt :D

2012. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!