Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend G300 vagy Sony...

Huawei Ascend G300 vagy Sony Xperia Tipo?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok, és e 2 telefon közül nem tudom melyiket válasszam. Mindegyiknek ismerem az összes tulajdonságát, már szétgugliztam mindkettő telefont, szóval ismerem melyik mit tud. Más telefont ne ajánljatok, e 2-ről legyen csak szó. Mellesleg hogy kell kiejteni a "huawei" szót?

2012. szept. 21. 12:21
1 2
 11/19 anonim válasza:
Szerintem is Huawei
2012. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
19%
Ne a Huavejt válaszd, mert oké, hogy nagyobb a kijelzője, de csak a procija jobb valamivel, ezért a nagyobb képernyő miatt akadni fog rajta minden nagyobb program. A helyedben a Sony-t választanám, mert még pont optimális méretű a kijelzője, és hardver szempontból is tök jó, tehát nem fog belassulni. Nekem lassan 3 hónapja van Tipo-m és a képernyőjével megvagyok elégedve, mert elfér a zsebben, mégis elég nagy ahhoz, hogy lehessen vele rendesen írni, stb. Huvej telefonja van az egyik jó barátomnak és olyannyira lassú, hogy az Angry Birdset jó, ha 8 perc alatt betölti, és úgy akad, hogy húha...:D Míg a Tipo-m lazán elviszi, és 20mp alatt betölti, a játékot. Remélem jól fogsz dönteni és a Tipo-t választod!
2012. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Oké, csak hogy miért is ne hallgass az utolsóra: 3 hónapja még nem is volt Tipo. Megjelenési dátum világszerte: 2012 Augusztus. Válaszd nyugodtan a Huaweit.
2012. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
9%
Majdnem akkor vettem, amikor megjelent, és az majdnem 3 hónapja volt... Ha a Huaweit választja, akkor ennyit se fog kibírni, mivel lassú szar.
2012. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Na most aztán jól össze kevertetek, végképp nem tudom mit vegyek, de 2-3 napon belül már vásárolni szeretnék :D
2012. szept. 30. 10:46
 16/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem igaz, hogy lassú a Huawei, már csak azért sem mert erősebb hardver. Múltkor pont járt is a kezemben egy, teljesen folyamatos volt a működés.

Ritkán szoktam ilyesmivel dobálózni, de benchmark eredményekben is jobbat produkál.

A Tipo (bár nem egy rossz készülék) semmi olyat nem tud, amit a G300 ne tudna jobban. Kijelző, méret, felbontás, hardver, kamera, vaku, még ICS is lesz vagy már van is rá. Ha hasonló áron van a kettő, mindenképpen a Huawei a nyerő.

2012. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Egyedül a GPU ami zavaró számomra a huaweibe, mert 480x800 as felbontást az Adreno 200 (ugyanez van a tipoban) nem bír olyan szépen vinni mint a tipo 320x480 as felbontásával, és számomra nagyon fontos, hogy ne akadjon be a rendszer nagyobb igénybevétel esetén sem.
2012. okt. 1. 14:25
 18/19 anonim válasza:
Melyiket vetted? És jó??? Én is pont e kettő között vacilálok.
2012. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 blake622 válasza:
A SONY XPERIA TIPO-t vedd jobban jársz.A huawei nem valami jó márka.
2013. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!