Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem telefonhoz egy bluetoot...

Vettem telefonhoz egy bluetooth-os billentyűzetet, de nem tudok csatlakozni hozzá. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Ezt írja: Nem lehet csatlakozni a következőhöz: Bluetooth mini Keyboard. Másik telefonnal is próbáltam, de azzal egyszerűen nem csatlakozik.

2012. szept. 20. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Telefon nem támogatja a billt.

Telefonhoz való billt vettél vagy csak egy bluetooth-osat

2012. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
telefonhoz valót.
2012. szept. 20. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor az elsőt nézd meg.
2012. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2012. szept. 20. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Telefon frissítés

Esetleg a billen nincs conncet gomb

próbáld meg szgéphez ha oda se megy akkor vidd vissza.(Az is csak kínai)

2012. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, de erre mérget nem vennék, hogy az adott Androidnak támogatnia kell a HID szabványt. Pl egy gyári ZTE Blade opsys nem, míg a CM7(CyanoGenMod) már igen. Nem próbáltam ki a gyárin, hogy valóban nem, de a CM7-es rendszeremet már tudtam távirányítani egy Sony Ericsson V630i-vel, mert abban van négyirányú gombokkal irányítható egér HID alapon. Kicsit pislogtam, amikor BT párosítás után felajánlotta. :D
2012. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!