Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom eladni? Nem...

Miért nem tudom eladni? Nem ér ennyit?

Figyelt kérdés
Van egy 8 megapixeles, 8GB-os wifis, vakus telefonom. Előszőr 25-ért hírdettem (kártyafüggetlen, dobozában minden tartozékával) most lejebb vittem az árat 20.-re, de így sincs rá jelentkező. Hibátlan karcmentes fóliás nem szeretném ennél olcsóbban adni, de nem értem hogy miért nem kell senkinek?

2012. szept. 20. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Márka, típus?
2012. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert az emberek csak bizonyos típusokat vesznek használtan.
2012. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2012. szept. 20. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ennyiért pl. zte blade-et is kapni használtan pl.
2012. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és akkor mennyit ér?
2012. szept. 20. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:

10000ért kapnál érte maximum, annyiért viszont nem érdemes eladni !

Ennyiért van mini pro :

[link]

2012. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen az a problémám, hogy nem volt olcsó ráadásul hibátlan és lehet hogy nem okos teló...de van benne wifi, gps, 8 megapixeles 8 GB-os mi kéne még? Meg ahogy néztem már minden "szutykot" odaadnak 10-ért...egy alap 3 megapixeles telót amibe se wifi se vaku memória nuku azt is 10-ért dobálják...elmosodnak a teló árak :( ... de ahogy néztem más hírdetéseket 15 alatt ilyen telót nem nagyon hírdetnek...15 ért is úgy hogy nem adnak hozzá semmit (se memóriakártyát se semmit, karcos fólia nuku) és kártyafüggő...most mire kifüggetlenítí valaki az kb 3000-er 8 GB-os kártya legyen kb 2000....ezért gondoltam h reális ár érte a 20.
2012. szept. 21. 08:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!