Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény? Tapasztalat? :D

Picurka kérdése:

Vélemény? Tapasztalat? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok.:D Szeretnék egy samsung galaxy y telefont..:DD

tapasztalat? Jó telefon?:D

a válaszokat előre is köszönöm;)


2012. szept. 20. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem volt (csak egy Galaxy minihez volt szerencsém, de már lecseréltem), de szörnyű, hidd el. A felső kategória alatti Samsungok nagy része egyenesen szégyen. A Galaxy Y különösen. Sz*r kijelző, sz*r kamera, vacak hardver, dedikált grafikus gyorsító...stb. Mindezt olyan áron, hogy ha hozzáteszel pár ezer forintot, klasszisokkal jobbat kapsz.
2012. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Az y-nak nagyon gyenge hardvere, nagyon csúnya, szemmel láthatóan pixeles, fényerőhiányos, betekintési szöghiányos, kicsi kijelzőjű, nagyon sz@r anyaghasználatú, nqgyon sz@r kamerájú telefon ez, ami kétszer annyibe kerül, mint amennyit ér. Vegyél helyette ugyan annyiért huawei ascend y200-at, vagy sony xperia tipo-t. Ezek egymilliószor jobbak.
2012. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem most samsung s5230-am van..:D aztmondják akinek van hogy a samsung galaxy y sookkal jobb...ezért szeretném lecserélni galaxy y-ra:D hát nemtudom.. majd még meggondolom hogy milyet veszek:)
2012. szept. 20. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy S5230-hoz képest tényleg sokkal jobb egy galaxy y, de annyi pénzért lehet kapni jobbat is.
2012. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt szerencsem ilyen keszulekhez. Aki sima telefonrol valt, es ez lesz az elso okostelefonja, vagy azoknak akiknek okostelefon=facebook egesz nap, azoknak megfelelhet. Egyebkent egy hulladek. Ahogy elottem is irtak, ennyiert van jobb.
2012. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy lg optimus l3 is jobb pedig olcsób. Samsungot csak felső kategóriában ajánlom, sőt ott se ugyanis tömegtelefon gyártó és a sok facebook kocka szereti ugyanis olcsó,samsung. Nem gondolkoznak hogy plusz 5 ezer forint és már jobb készülékek is vannak. Arról nem is beszélve hogy rinyálnak hogy nem mén a játék fúú de szar.
2012. szept. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!