Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia (n97 mini) wifihez...

Nokia (n97 mini) wifihez segítséget nyújt valaki?

Figyelt kérdés
Nos bekapcsolom, de ha belépnék valamibe akkor kikapcsolódik a wlan... hiába csatlakoztattam előtte! Mit csináljak?

2012. szept. 19. 19:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Sőt inkább azt szeretném megtudni, hogy miért váltogat hálózatot ha én beállítok valamit? hiába kapcsolódok wlan-ra nem azzal akar tölteni, böngészni... mit csináljak?
2012. szept. 19. 20:18
 2/3 anonim válasza:
Mindig a szolgáltatós (pénzes) nettel akar kapcsolódni?
2012. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

wifi-t keres de nem kapcsolódik, vagy ha igen kikapcsolja magát,miközben neteznék.

Van klikk szolgáltatásom, az ugye ingyen van(meg nincs túlforgalmazás) de már jött az sms h lement a 100mega... pedig én csak wifivel mentem föl netre... nemértem én... csak egy adatforgalmat kéne letiltani mert ha lesz bele új kártyám akkor 8millós számlát fogok fizetni ha így marad...

2012. szept. 20. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!