Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jó a Huawei g300...

Milyen jó a Huawei g300 zenelejátszója?

Figyelt kérdés

Ilyen mobilt szeretnék venni, de több helyen is olvastam, hogy a zenelejátszó és a gyári füles se valami nagy eresztés. Pedig ez nekem elég fontos szempont, főleg zenehallgatásra használom a mobilomat.


Van valakinek valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2012. szept. 19. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

ha pl androidos, akkor a zenelejátszó egyszerűen cserélhető

fülessel nincs tapasztalatom

2012. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a zenelejátszó nem valami jó de ahogy az előző írta lehet cserélni . a fülesnek viszont elég dobozhangja van , de 1000 Ft-ért már vehetsz hozzá sokkal jobbat
2012. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy mar elottem is irtak, a gyari lejatszot tudod cserelni, fulest szinten. A gyarilag a telefonokhoz adott fulesek altalaban eleg hulladek minoseguek, persze van kivetel is.
2012. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :) Fülesem van, azt le akartam cserélni amúgy is.
2012. szept. 20. 17:26
 5/5 Anyno válasza:
Hát elég jó mivel van rajta DTS !!!
2013. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!