Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hülyeség volt?

Szerintetek hülyeség volt?

Figyelt kérdés
vettem a neten pár napja valamit, de a pénzt előre utaltam. mostanra már biztos megérkezett a pénz és amikor akartam íni az illetőnek hogy megkérdezzem h el e ment a pénz letörölte magát. azért tette mert átverés volt az egész? akkor most buktam egy csomó pénzt?
2012. szept. 19. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ezek szerint igen... érdemes nagy net cégektől (pl.: Ipon.hu) vásárolni mert azok magas szinten megbízhatóbbak mint a magánszemélyek... Ez ellen már túl sokat nem lehet tenni :/
2012. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Idegentől mindig csak utánvétellel. Vaterán mehet az előre utalás, mert ott van háttér, de így személy közt nem éri meg, mert sok ember szemét. Amúgy mekkora összeget buktál? Esetleg bemehetsz a bankba, és kérdezheted, hogy mivan, nem tudom, hogy ezt vissza tudják-e állítani. Esetleg feljelentést tehetsz a rendőrségen, ha a név meg minden megvan.
2012. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez gyakori. Én is jártam így nem lehetett kapni sehol tehát kénytelen voltam előre utalni. Azóta csak személyes előre megbeszélt, és személyes adatokat kérek név cím telefon szám és csak a a lóvé felét utalom el elöre ha átbasz nem bukuk akkorát,persze ehez kétoldalu megegyezés kell. fizetek egy kicsit és másoktol veszem ami kel és csak cégtöl rendelek.
2012. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
26.000-at buktam
2012. szept. 19. 18:37
 5/5 A kérdező kommentje:
de ilyenkor mit lehet tenni????:((
2012. szept. 19. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!