Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a MYaUDIO...

Mi a véleményetek a MYaUDIO Phone seies 5-ról?

Figyelt kérdés
Most robbant be elég olcsó, de előfordul hogy "olcsó húsnak híg a leve".Tud valaki normális véleményt mondani róla, mármint olyan aki használt ilyet esetleg ilyen telefonja van?

2012. szept. 19. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem rosszabb mint egy átlagos telefon, nagyon hajaz galaxy note-ra. egyedül a probléma az a myaudio-val van. a supportjuk nem a legtökéletesebb, meg nem sietnek el semmit. én a legújabb 2 magos tabletjükből rendeltem a 8"-at, csütörtökön, nincs raktáron, kb tegnapelőtt írtam nekik e-mail-t hogy előrendelve kb menny a pluszidő, majd ma sikerült válaszolniuk hogy október eleje...szóval ha másban is ilyen gyorsak, akkor az nem egy jó jel. én magáról a termékeikről csak jót hallottam.
2012. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt a részletes teszt, érdemes elolvasni.


[link]

2012. szept. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 20. 11:12
 4/7 anonim válasza:
Szerintem várd meg a phone series 4-et.. és vedd azt vagy ha nem jön be akk vedd a series 5-öt.. minden képpen jobban jársz mert lemegy az 5-nek az ára amikor megjelenik a 4..
2012. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia, én ezt a telefont használom. Lehet hogy sokan voltak, akik hibás terméket fogtak ki a myaudiótól.- Akkor én örülhetek, mert a telefon tökéletesen működik minden téren. Sokhelyen olvastam vétel előtt, hogy szétkapcsol hívás közben, halk a beszédhang maxon is, semmi ilyen probléma nem jelentkezett, tökéletesen használja a 2 simet,hibamentes a netezés, emailezés, videozás, hívás is rajta, a kamera nem fullos a 8mpx ellenére,de számomra elfogadható.Felbontás NEM egy full HD AMOLED:D. De ár-érték arányban teljesen megfelelő a készülék, mind kívül, mind belül. Csak ajánlani tudom ezt a készüléket. Semmilyen hátrányát nem tapasztaltam eddig. A gyári ajándék tok "flip case" nekem nagyon tetszik.2 akku, headset, memória kártya,utazó töltő+usb. Szerintem nincs ok a panaszra. (az iphone5-ömet cseréltem le erre a telefonra, és nem bántam meg!!!!!!) - ez legalább nem néptelefon..mint az iphone es társai, amivel már a 12 éves kisiskolás is rohangászik......
2013. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
1 hátrányt tudok mondani, de ez a legkevesebb..: nem találok rá fóliát, illetve fekete soft bőrtokon kívül semmit...
2013. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mennyire aktuális még a kérdésed, de én most vettem egy ilyen telefont, és sajnos azt veszem észre, hogy nem igazán van térerő, illetve folyton elmegy és nem vagyok elérhető akkor sem, amikor a jelzésen már úgy látszik, hogy van térerő... sajnálom, ha ez tartós hibának bizonyul, mert korábbi telefonommal is volt ilyen gondom, és sosem tudták megcsinálni rendesen. Amúgy nagyon tetszik, még most kezdem felfedezni, csak ez a problémája ne lenne.
2013. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!