Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes Nexus...

Szerintetek érdemes Nexus 7-et venni?

Figyelt kérdés
Van egy Galaxy S2-m. Érdemes táblagépet venni mellé? Mivel fog többet tudni, mint a telefonom?

2012. szept. 18. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Erdemesnek erdemes, de nem mindenkinek, sulihoz vannak rajta jo alkalmazaso pl.: Evernote, Wolphram alpha, Periodusos rendszer stb..., a webet is jobb rajta bongeszni meg emaileket nezni is jobb rajta mint okostelon.
2012. szept. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok...! Hogy döntöttél?
2012. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még nem vettem
2012. okt. 6. 10:03
 4/7 kisvuk29 ***** válasza:
Szerintem érdemes.Főleg ha szeretsz játszani.Én egy 7-es tabon gondolkozom egy mini pro mellé,mert a 3 és 7 col közt van azért különbség.
2012. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is ugyanebben a cibőben járok. S2 és Macbook Pro mellé akarok tablatet vásárolni és egyelőre döntésképtelen vagyok.

Ez elég szubjektív, hogy érdemes-e. Nekem pl. igen, mert a munkám során előadások tartani kényelmesebb, mint a laptop, illetve különböző munkákat prezentálni rajta, vagy egyszerűen ágyba fekve punnyadva használni jobb.

El kell döntened, hogy egyáltalán szgép és okostelefon mellett ki tudod-e használni.

Az S2-nél semmivel nem fog többet tudni, max komfortosabb lesz a használata böngészésnél, e-mailezésnél, munkánál és játéknál.

2012. nov. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az azért nem igaz,hogy nem tud többet mint az S2!Nekem is az van,de a nexus 7ben tegra 3 chipset van,ami azért több mint a samsungban a dual core.Játszásra,netezésre,főleg otthoni használatra stb. egy nagyon profi tablet szerintem,de ha komoly office,business használatra akarsz egy tabot,hogy kényelmes legyen és legyen benne egy asztali gép vagy laptop minden része,akkor nézz egy új win8as tablet után.Legjobbak közt vannak hardverileg a Lenovo Ideapad yoga,Asus taichi,Samsung smart pc pro.Ezek tényleg nagyon erős hybrid laptop-tabletek,i5ös procival és mindben több mint 2 GB ram van minimum.

Kezd este lenni és eléggé belekavarodok az egészbe,szóval a lényeg hogy mire akarod használni:média,netezés,játék és egy közepes business lehetőséget nyújt a nexus 7,de ha kell egy pro business gép akkor egy win8as hybrid.Innen a tiéd a pálya,te kell eldöntsd,hogy mire akarod használni!Most is egy tablet tulajdonos vagyok,ha van más kérdésed nyugodtan dobj PM-et!

2012. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja és azt kifelejtettem,hogy szerintem a nexus 7 az egyik legjobb ár-érték arányú tablet,viszont a win8asoknak jó ideig 1000 euró felett lesznek az árai,mármint azoknak amit érdemes megvenni.Nem ajánlok win RT-s tabot,inkább egy android akkor,mert RT-n nem telepíthetők igazi desktopos alkalmazások,így nem is annyira használható,mert win8ra alig van pár app még.Mindenképpek win8 PRO-s legyen a gép ha windows mellett döntesz.

Előző voltam.

2012. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!