Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó lesz nekem?

Pásztor tibor kérdése:

Szerintetek jó lesz nekem?

Figyelt kérdés
12 vagyok és egy samsung galaxy minit akarok venni de nem tudom hogy mennyire jó ezért megkérdezem tőletek köszi a válaszokat:)
2012. szept. 18. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz telefon, de egy 12 évesnek még elmegy.

De egy Xperia Mini vagy SE Live kb ugyanannyiba kerül és ezerszer jobb, szóval hiába vagy még csak 12, inkább már most is megvenném a jobbat.

2012. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mire használnád, meghát 12 évesnek nem hiszem hogy ilyen-olyan okostelóra volna szüksége.De azért vehetnél jobbat az árából.
2012. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát internetezésre kicsit meg alkalmazások letöltése meg telefonálásra. Amúgy hallottam hogy a huawei ascend y200 az jó teló ti mit gondoltok??
2012. szept. 18. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát a mini-nél jobb.nekem nem tetszik de ha neked jó akkor megveheted.
2012. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!