Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek iPhone 5-re...

Szerintetek iPhone 5-re gyűjtsek, vagy iPad 3-ra?

Figyelt kérdés
Telefonom az van ugyan, de nem nagy szám, laptopom is van, meg volt egy tabletem, amit imádtam, de sajnos tönkrement. Melyiket ajánlanátok inkább?? Tudom, hogy 2 különböző dolog, de mégis...melyik? :)
2012. szept. 17. 20:28
1 2
 1/12 chrishu válasza:
Legyen az olcsóbb
2012. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mire kell?
2012. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
applet ne vegyél
2012. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha telefon, akkor egy olyan Mobiltelefon gyártótól kéne telefont venni, aki kezdetek óta telefonok gyártásával foglalkozik. Nokiának hívják, és a Lumia 920 durvább lett, nagyobbat aratott, mint az iPhone 5. Olcsóbb is lesz, és elég valószínűleg gyorsabb is, és funkcionalitásban is veri.


Tablet téren pedig inkább iPad, de nem sok értelmét látom a tablettáknak ma még.


Ha nagyon a kettő közül kéne választani akkor iPhone 5.

2012. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 chrishu válasza:
Egyet értek az egyik welőtem szólóval legyen inkább egy Nokia Lumia 920 ami olcsóbb is strapabíróbb mint az Apple termékek
2012. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Gyűjtsél a jövődre.
2012. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tablettában is jobb lesz amicrosoft Surface. Az előzetes tesztek szerint a Windows 8 nagyon erre van ráállva. Öröm nézni azokat a funkciókat amikkel felszerelték. Az egyik ilyen ami nekem különösen kedves az a gyors ékezetes karakterek használata (ez magyar nyelvnél ugye nem kell ecsetelni miért is előny) A másik a multitask ami ebben az esetben nem csak egy buta eyecandy hanem egyes alkalmazások valóban képesek arra hogy együtt valami többet nyújtsanak neked.


A BlackBerry is ez utóbbival dicsekszik, vagyis hogy az új QNX rendszerük képes egymásba ágyazni alkalmazásokat. Érdekes ötletek születhetnek így. Arról nem beszélve hogy már a mostani "beégett" Playbook tabletjeik is képesek futtatni az Android és az iOS alkalmazásokat is. Utóbbira az emulátor sajnos a kezdetek óta nem kap zöld lámpát de átkonvertálni átkonvertálják az appokat :P.


Az androidok is igen szépen domborítanak. Az Amazon volt az első aki rádöbbentette a gyártókat hogy az igazi bevétel nem a tabletből hanem az azokra telepített marketekből van. Legyártotta az elhíresült Kindele Fire android tabletjét a saját marketével ami után a gyártók most egymásra licitálnak hogy ki tudja olcsóbban az erősebb vasat kihozni.

Ez odáig fajult hogy valószínűleg a Microsoft is ezen az anyagáron (vagy talán kis veszteséggel is) adja majd az első sorozatot a tabletjeiből és a frissen életre lehelt marketjükből majd busásan kárpótolják maguk... ha népszerű lesz... Olcsón viszont kinek nem kéne egy bivaly erős gép ami várhatóan folyamatos szinkronban lesz az asztali PC-del (böngésztél valamit azt követheted bármelyik wines cuccodon...stb).

Tableten szerintem az iPad nem a legjobb választás.



Telefonban is egymásra érkeznek a jobbnál jobb készülékek. Az iPhone 5 is nagyon jó a maga módján. Szerintem szép telefon lett. Tetszik az új design és a megújult erősebb belső. De szerintem nem ér meg 899 angol fontot (315K magyar forint) egy telefon sem. Akkor sem ha elfér rajta annyi cucc mint a pendrive-omon (64 gb) Bármit is tudjon.


Ha a pénz nem számítana akkro viszont nehezen tudnám melyik OS mellett is voksoljak. Most jönnek a nagy meglepetések. Mint BlackBerry tulajt természetesen a BB10 megjelenése is nagyon izgat de kíváncsi leszek a WP8-ra is és az új Jelly Beanokkal már egy ideje ismerkedem. Meg kell mondjam nagyon tetszik amit mutattak (bár a widgetes home miatt nagyon szeretem az androidot).


Fontos lehet tényleg hogy mire használod mert csak "játékra" ennyi pénzért vennék egy komoly játékkonzolt hozzá egy tonna játékkal.

2012. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utálom a Nokia telefonokat. :/ Szerintem iPad lesz a vége, de még mindig nem tudom..
2012. szept. 18. 06:07
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább ipad, telóban én semmiképp nem venném meg az új iphone-t...óriási csalódás...
2012. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hàt Iphone-on ugyanazt lehet csinálni mint Ipad-en csak Iphoneon telefonálni is lehet!! Sztem Iphonera!!
2012. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!