Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Extreme Digital-ban a Sony...

Extreme Digital-ban a Sony telefonokhoz minden tartozékot adnak?

Figyelt kérdés
Mármint amiket a tesztvideókban is mutatnak? Vagy kiveszik azokat és külön lehet megvenni? Mert a honlapjukon nem írtak le annyit mindent ami a dobozban van.
2012. szept. 17. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Kevés helyen szokás mindent leírni, ami a dobozba van, egy bontatlan dobozt kapsz, szóval minden ott lesz a helyén.

Szerinted képesek minden dobozt kinyitni és kivenni belőle a cuccokat (kivéve telefon)? Úgy el sem adhatnák.

2012. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan hely ahol képesek csak a telefont adni, a memóriakártyát, az adatkábelt és a headsetet eladják külön.
2012. szept. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsónak: hát én is erre gondoltam, mert pl: egy ismerősöm nemrég vett egy samsungot és se memóriakártyát se headsetet nem kapott, igaz az t-mobile volt. Mindegy akkor majd telefonon megkérdezem tőlük.
2012. szept. 18. 08:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Na írtam nekik üzenetet és azt válaszolták hogy a hivatalos beszállítótól szerzik be a cuccot tehát minden benne van.
2012. szept. 19. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!