Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valami vélemény a samsung...

Pásztor tibor kérdése:

Van valami vélemény a samsung galaxy miniről?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy minit vagy samsung galaxy y-t vegyek köszi a válaszokat :)
2012. szept. 17. 14:27
 1/6 anonim válasza:
0%
a mini nagyon jó kis teló, nekem is ilyen van most és nagyon elégedett vagyok vele. A hugomnak galaxy y van , én a minit jobbnak látom.
2012. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Pedig én mindig is nokia párti voltam de most semmi rosszat nem mondhatok a samsung miniről:)
2012. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mini egy jól összerakott kis telefon. Jobban jársz a minivel.
2012. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bombalomba válasza:
jó telefon,fiataloknak van szánva.ez a samsung Galaxy telefonok összevéve kicsiben
2012. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket:)
2012. szept. 17. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi ez?!


Ezekre ne hallgass, mert nagyon rosszul jársz! Ezek még nem próbáltak más telefont a minin és az y-on kívül, ezért persze, hogy elégedettek a minijükkel. Ez a két telefon a lagsz@rabb a kategóriájában.

Mind a kettő nagyon gyenge hardverű, nagyon csúnya kijelzőjű (pixeles, kis felbontású, fényerőhiányos, és nincs betekintési szöge, és még a színei sem az igaziak), rosz kamerájúak, nincsenek optimalizálva, elavultak, rosz az anyaghasználatuk, kétszeresen túl vannak alárazva, és ezt a kategóriájukhoz mérten írtam.


Sokkal jobban jársz egy huawei ascend y200-al, mert az minden tekintetben jobb, sőt sokkal jobb.


Nagyon kérlek, hogy hallgass rám, mert ezek nekcsak puszta tények, mert én már próbáltam őket, és más telefonokat is.


Ha nem akarsz nagyon rosszul járni, akkor y200-at veszel.

2012. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!