Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony ericsson xperia arc s-ről?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 21:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Így van. A képernyőméret már preferencia kérdése, de a Solának egyértelműen jobb a képminősége, mivel azonos felbontás mellett kisebb a képátlója. És 3.7" már kényelmes netezésre is (nekem is 3.7"-os Defy-om van, meglepően nagy előrelépés volt a 3.5"-os Blade után, pedig számszerűleg nem tűnik jelentősnek).
2012. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
szóval a 4.2" miatt én inkább az arc s-t választanám de te akkor a solára szavazol.ok
2012. szept. 17. 19:55
 13/21 anonim ***** válasza:
Így van. Ha mégis nagyobb kell, akkor tényleg inkább Alcatel OT-995, feleannyiba kerül mint az Arc S, és a kamera kivételével konkrétan ugyanazt tudja. Vagy gyűjtögess még, és szánd rá az Xperia S-re, az mindnél sokkal jobb. :)
2012. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
kétmag sokat jelent nagyon?
2012. szept. 17. 20:02
 15/21 anonim ***** válasza:
Nagyon. Nagyságrendekkel gördülékenyebb minden.
2012. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
és ha az arcot veszem félrenyúlok?mert az jobban bejön de akkor lehet solaa is ,ja é az alkalmazások terén milyen a két telefon?
2012. szept. 17. 20:07
 17/21 anonim ***** válasza:

Minden telefonra ugyanazokat az alkalmazásokat rá tudod tenni, abban nincs különbség.

Az Arc S jó telefon, elégedett lennél vele, de felesleges pénzkidobás szerintem. Kb 60-at ér a mai felhozatal mellett. Ha mégis azt szeretnéd, természetesen a te választásod.

2012. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
de nem nyúlok vele félre ugye? kösz de ha az nem jön össze akkor biztos sola köszi a segítséget
2012. szept. 17. 20:47
 19/21 anonim ***** válasza:

2# vagyok

Xperia Sola, Xperia U(de ennek kevés a memóriája)

2012. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Én írtam, h az Alcatelen kívül melyik jó még...

Azért kérdeztem, mert nekem Arcom van és úgy gondoltam, h eléggé átnéztem a piacot.

Jolinar leírása jó, de nálam is ezen bukott meg, h keveseltem a képernyő méretét, nekem elsődleges szempont volt.

A két proci meg nem hatott meg annyira, az Arcön is fut minden pengén.

2012. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!