Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 5 mivel nyújt...

Az iPhone 5 mivel nyújt többet mint a legújabb Android telefon mondjuk?

Figyelt kérdés
Mert nem akarok 2-szer annyi pénzért telefont venni csak azért mert jobban néz ki,meg rajta van az alma

2012. szept. 16. 16:41
1 2
 11/19 Multigod97 ***** válasza:
62%
Hát kedves előző válaszoló, látszik rajtad, hogy te csak látásból ismered az iOS-t. Mér változna az, ami jó? Az Android azért változik egyfolytában, mert nem találja az igazit. Amúgy meg a nagy "Feature"-ket nem a menüben kell keresni.
2012. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok iphone fan,de nem mondom hogy "sz.ar" telefonok.Jók.Egy szinten.Én mondjuk jobban szeretem az androidot több szempontból.Olcsóbbak a telefonok,valamivel tartósabbak mint az iphone-ok. Nagyon zavar az ios zárkózottsága,meg a home screen,widgetek hiánya.Nekem nagyon törékeny és brutálisan túlárazott cuccnak tűnik.Nem,nem rossz telefon,de számomra az android nyújtja a többet.Jah és mielőtt kezditek,használtam iphonet,és ismerem a telót...amúgy app storeban is drágábbak a dolgok mint playben,bár én pénzt soha nem adok egy appért,mert mindegyiket meg lehet találni ingyen,ellenben úgy tudom hogy az iphonenál ilyet nem tudsz jailbreak nélkül.Én inkább valami androidot vennék,jelenleg S2-vel végzem a dolgom és totálisan meg vagyok vele elégedve.
2012. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Multigod97 ***** válasza:
100%
Na, mégha nem is értek veled egyet, legalább te normálisan le tudod irni, nem csak az hogy "a szifon milyen gci szr"
2012. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sokkal jobban bejon az android. Jelenleg a Sony uj telojara varok, most fog kijonni, a neve Xperia TX , es 13MP-es a kameraja. Szerintem sokkal jobban szemelyre szabhatok az androidos telok. Nekem a mozgo hatterkep is tetszik. Ha jo a processzor, akkor minden OK. Az NFC is cool, ez sincs az uj iphone-ban. Szerintem a kulsejen kellett volna tobbet valtoztatni, nekem kisse elavultnak tunik.
2012. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
Kedves Multigod volt már iPod Touch készülékem, ami szinte teljesen megegyezik az iPhoneal. (Legalábbis abban amiről én beszélek) Az még talán meg is éri, mert olcsó, és jó útitárs. Viszont az a remek iTunes, borzasztó, lassú, nevetséges az irányítása, az, hogy ha az ember nem tud valamit, simán le tudja törölni az összes alkalmazását, stb. Az iPhoneokkal pedig csak az a bajom, hogy parasztvakítás. Nem ér annyit, amennyiért árulják. Ezzel szemben sok androidos telelefon megéri az árát, és ha tönkre megy, nem kell visszaküldeni az USA-ba.
2012. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Multigod97 ***** válasza:
62%
Nekem iPod touchom és iPad 2-m van. És az iTunest szerintem meg lehet szokini, és azért lassú, mert Mac-re van optimalizálva (hidd el, az én Macemen úgy megnyílik, mint windowson egy .jpg file). Az iPhone meg egy nagyon elegáns és jó telefon. Van, aki nem szereti, nekem pl. az S3 nem tetszik.
2012. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

Ne is vegyél almásat! Csak lehúzzák az embereket. Minnél több a GB, annál drágább. Egy mikro sd kártya amúgy a tizedébe kerül. Most meg még külön adaptert is venned kell a töltőhöz, vagy mi a szösz....

Vegyél inkább androidost, az se tud kevesebbet(inkább többet), plusz jobban személyre szabható. Vannak élő háttérképek, van NFC, ezek hiányoznak az almából. A rengeteg ingyen letölthető alkalmazásról meg ne is beszéljünk. Nekem sosem kéne más! Almácskának már kezd leáldozni, jön a Samsung, a Sony...ha a Nokia is androidos lenne akkor simán ide sorolnám, jók a telefonjai....remélem majd egyszer váltanak.

2012. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Multigod97 ***** válasza:
62%
csak annak kell új adapter, aki áj töltővel akarja tölteni a régi cucciat
2012. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
64%
Na az tény, hogy elegáns, meg szép, és tényleg jobban néz ki, mint az S III, akkor is sok minden ellene van. Nem vagyok az Apple ellen, csak amit az utóbbi időben csinál, az elég gáz.
2012. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!