Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aktív használattal mennyi...

Aktív használattal mennyi ideig bírja egy Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés
Aktív használat alatt: Sokat játszanék, letöltenék, neteznék, torrenteznék rajta. (Igen, nem csak marketről leszedett appokat használnék)

2012. szept. 14. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
1 nap
2012. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem bírná ki az egy napot ilyen használat mellett !
2012. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: Komoly válaszokat kérek, NEM almakukacoktól
2012. szept. 14. 23:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam normál használat mellett (telefonálás és net, meg esetleg egy kevés játék) 2 napot bír. Úgyhogy szerintem az aktív használattal is kibírja az 1 napot.
2012. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az hogy aktív használat mellett nem bírja ki az egy napot az szerinted miért nem komoly válasz ?ez az igazság sajnos, ennyit tud egy okostelefon
2012. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mert a kérdés nem az akkumulátor üzemidejére vonatkozott, hanem, hogy behalás nélkül meddig bírja. XD

Bocs a félreértésért.

2012. szept. 15. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
ameddig tart a garancia , kell bírja :)
2012. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem s2om van!!!! maxon volt a telefon akkumulátorja és levett a toltorol! elmentem wc-re ahol kb. 15percet voltam!! a telefont max fényesen használtam és azalatt q 15perc alatt kopp kimerült!!!! 2hetes aksi van benne. csak neveztem. egy szar az s2!!!!
2012. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!