Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia telefonomra szeretnék...

Xperia telefonomra szeretnék témát, van magyar nyelvű, amit tudok kezelni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem már a Go Launcher EX-t, de semmit nem tudtam csinálni, mert angol az egész.
2012. szept. 14. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha letöltenéd hozzá a magyar nyelvi csomagot is.Akkor magyar lesz.
2012. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
talán azért angol, mert nem telepítetted mellé a magyar nyelvet, amit szintén a playről lehet letölteni... angol tudás élkül egyáltalán mit akrsz egy androidos telefonon???
2012. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól van nem kell mindjárt letámadni, biztos első androidos telefonja van. A Playen találsz a launcheredhez amit leszedtél magyar nyelvet. Azt is telepitsd fel.
2012. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem letámadásból mondtam, félre értés ne essék, de a GO automatikusan szól telepítés után, hogy van elérhető magyar nyelvű kiegészítő csomag is a playen, ha akarod letöltheted, stb, stb.
2012. szept. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ez az első androidos telefonom és nem tudtam hogy külön kell hozzá letölteni a magyart, a telefonom ezt nem írta ki hogy van rá magyar nyelv. De most már letöltöttem hozzá és sikerült.
2012. szept. 15. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!