Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elbukhat az Android?

Elbukhat az Android?

Figyelt kérdés
Szerintetek sok esély van arra hogy a sok Apple-el való pereskedés miatt csökken az Android népszerűsége majd, netán elbukik? Galaxy S 2-t szeretnék 1-2 hónapon belül és érdekes lenne ha pont miután megvettem összedőlne az android...

2012. szept. 13. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit mondok: Hülyeség.
2012. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Viszont az S2 nem éri meg, reálisan nem ér 85-90-nél többet újonnan.
2012. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
T-nél fogom megvenni ott nem is kerül többe 2 év előfizu hűséggel :D. S3 nekem fölösleges és még nagyon drága S Advance viszont kevés, S2 a legszimpatikusabb
2012. szept. 13. 19:31
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Kártyásan gondoltam. Az Xperia S kb ugyanannyiba kerül, és sokkal jobb telefon.
2012. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy bukik.Az Apple csak veri magát.Láttad már az új terméküket az iPhone 5-öt.Kész vicc.Amúgy nyugodtan vegyél S2-t nagyon jó telefon.
2012. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Apple-nek nagyobb esélye van elbuknia, mint az Androidnak.

Ha meg valami módon el is bukna nem a pereskedés miatt fog, pereskedés mindig volt és mindig lesz a cégek között, illetve Apple a Samsung-ra van nagyon ráállva, nem az Androidra.

Minden egyes nap egyre több készüléket aktiválnak (napi 1 milliót is már elhagyta egy ideje úgy tudom), az okostelefonok 60-70%-án Android van, Nasa meg minden azt használja, elég nehezen fog így elbukni.

2012. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem fog elbukni, mert szerintem ha az apple beperelné az androidot, és nyerne a perben, akkor rengeteg emberrel megutáltatják magukat, és szerintem ezt nem akarják.

Egyébként az s2 helyett én is az xperia s-t ajánlom.

2012. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

biztos nembfog megszünni mert a samsung "pofánvágása" után beszáll a Google a Motorola jogaival is az apple ellen...

és tudjuk hogy amibe belefog a gugli az sikerül is :D

de azt is néznünk kell hogy az apple kiakarja iktatni az összes androidos gyártót (ezen én hatalmasat nevettem) gondoltam magamba hogy szerintem ez lesz a vesztük...

most tényleg:

Sony, Samsung,HTC , LG, Alcatel, Huawei, ZTE, Motorola, Google, stb, VS Apple ? xD

jah és elméletileg a Microsoft is be akar szállni harmadik félként, ugy mindenki ellen... :D

2012. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen elég kemény a dolog! Az Apple szerintem meg fog halni hamarosan mert nem fognak tudni újítani, mint most az iPhone 5el: nagyobb kijelző gyorsabb proci meg szebb kép... ebben kérem szépen mennyi fantázia van? Amit Steve Jobs alkotott abban legalább az volt, de nem gond ez papír nehezéknek még mindig tökéletes úgy tudom ha egy lapra teszem nem fújja el a szél ez asszem egy új appnek köszönhető! Xperia S-t nem veszek mert az S2 sokkal jobb véleményem szerint, xperiáról sok rosszat hallok
2012. szept. 15. 00:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem Xperia S-em van és semmi bajom nincs vele :) Tökéletes telefon legalábbis nekem :D
2012. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!