Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 tárhely mérete...

IPhone 5 tárhely mérete mennyire számít?

Figyelt kérdés

16, 32 illetve 64 gigabájtos változatok lesznek kaphatók.

Első iPhone-om lesz. Érdekelne mások tapasztalatai. A 4S is ilyen változatokban volt elérhető.


2012. szept. 12. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz, akkor 32GB-osat. Azt viszont tanuld meg, hogy iPhone, és nem IPhone.


Egyébként a 16GB is teljesen elég mindenre, ha nem videózól éjjel-nappal. A zenéknél is esetleg kell egy keveset szelektálni (ha videózol), de ennyi. Elég a hely, de ha van rá keret, akkor 32Gb.

2012. szept. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy a Gyk javította ki nagy kezdőbetűre. :S
2012. szept. 13. 00:31
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Te tudod mekkora tárhely kell. De az árazását tekintve őrültség 16-osnál nagyobbat venni, 6-8×-os áron mérik a tárhelyet.
2012. szept. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 reptoid ***** válasza:
Ha csak nem töltesz le sok 1 giga körüli játékokat, amikkel amúgy úgysem játszol majd csak keveset, akkor elég a 16 giga is. De ha ilyenekből letöltesz jópárat, még akkor is marad hely bőven. Legalábbis nekem elég volt. Pár hét után meg le is töröltem őket, mert tényleg látványosak meg szépek, de azért meg lehet őket unni.
2012. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
valóban, ha nem videózol, akkor kb 8-9 gigát használnál eu navival, 1-2 játékkal, meg még pár hasznosabb dolgokkal. nekem legalábbis ennyi van, garageband is fenn van, az is egy 800 megás kb. meg úgy 2 giga zene.
2012. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg egyéni igény függő. Igaz most droidos telóm van (sajna nem jött be, na sebaj), ebben a 8 gigás kártyából használok kb 5-öt. Tehát én simán el vagyok ennyivel is. Nekem a 8 gigás i4 is megfelelt, azon is elfértem 7 giga fölé nagyon ritkán mentem. Csak ellopták, :(


Viszont ismerek olyat akinek még a 32giga is kevés, mert egy rakás zenét, filmet meg mindent felrak a telóra.

2012. szept. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!