Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iPhone...

Mi a véleményetek az iPhone 5-ről?

Figyelt kérdés
Elsősorban iPhone tulajdonosok véleményére vagyok kíváncsi.Az Androidosok fikázása nem érdekel!
2012. szept. 12. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

A véleményem az, hogy egy olyan cégtől, amelyik évente egy telefont ad ki, ennyire nulla innováció szégyenletes. Bár már a 4S-ről is az volt a véleményem, hogy csak Jobs karizmája (és halála) tudta eladni, mivel a Siri semmi nagy durranás nem volt.

Nagyobb kijelző, erősebb processzor, nagyobb felbontás... Ezek a kötelezők, mind alap elvárás, semmi eredetiség.

A mai négymagos szörnyetegek világában már az iOS hűde nagy stabilitása is kezd irrelevánssá válni.

Szerintem, ha a WP8 úgy sikerül ahogy tervezik, illetve Android fronton a Nexus 7-hez hasonlóan jó ajánlatok fognak jönni, ha lenyomni nem is, de megszorongatni meg tudják az Apple-t.

Személyes véleményem, de egy év múlva az Apple kudarcként fogja elkönyvelni az iPhone 5-öt. Az előző készülékek sikereihez képest, természetesen.

2012. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
Design-ba semmi új nincs benne. 4 coll még mindig nem üti a konkurencia kijelzőméretét. A felbontást meg baromság minél nagyobbra készíttetni, mert semmi értelme ilyen kis kijelzőn. Várom azt az IPhone-t, amkor nem mástól vett cuccokra húznak egy törékeny, karcolódó, félbeharapott almás előlapot.
2012. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Illetve azt, hogy lesz náluk VÁLASZTÉK. Mert egyedüli gyártó, akibe nincs anyni kreativitás, hogy választékot csináltasson más gyártókkal.
2012. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem külsőleg tetszik.De a 4-4S kinézetileg szebb volt.Az szidta/dja a 4/4S üvegét aki nem tud rá vigyázni.De azért az újdonság tényleg nem sok.Az meg a másik hogy miért kellet alulra rakni a Jack dugót?Kijelző jó hogy nagyobb lett.Szerintem nem kell olyan nagy mint a S3-nak van.A Panoráma készítés se nagy szám.Az Apple térkép kérdése meg nagyon kérdéses hogy sikeres lesz e.Kíváncsian várom az IOS 6-t.Nekem míg nincs pénzem 5-re lazán megteszi a 4.Mert még mindig gyors.De azért kifogom próbálni az 5-t.Jövőre meg tuti jön megint egy 5S....
2012. szept. 12. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:

bp1985:

Nem kell a 3,5-4" -nál nagyobb kijelzőméret, mert nem mindenki akar tepsit hordani a zsebében ill. nem fér el normálisan egy kézben. Ha tényleg fontos a méret, vegyél iPad -et, bármilyen más Androidos, vagy W8 -as tabot :)

2012. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 reptoid ***** válasza:

Nekem 4s van, és nekem nem tetszik az 5-ös, de persze ez szubjektív. Hiába szerettem eddig az iPhone-okat, igazat kell adjak a "szúrkálódóknak", ez így egy nagy 0! Erősebb processzor, jobb kamera, Minek már? Az eddigi telefonok is elhúztak volna már egy szekeret is. Azért, hogy most fusson rajta még 2 csillivilli autósjáték, teljesen felesleges.

Ha már új száma van, volt rá 2 évük (ugye a 4s is csak S), akkor igazán dobhattak volna valami igazán nagyot, mint régen. Viszont a konkurencia így beéri/érte őket, a processzorok számával nem lehet szerintem meggyőzni embereket. Jól mondják, oda az innováció. Ha így folytatják, akkor a prémium szegmensben is elvesztik a vásárlóik nagy részét.

2012. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bp1985 ***** válasza:
0%
4,3, ill 4,7-es telefonjaim vannak, mert nekem a 4 coll, ill a 3,5 az nem kijelző. A 4,7 sem tepsi...
2012. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!