Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4, vagy Samsung Galaxy S2?

IPhone 4, vagy Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket válasszam?
2012. szept. 12. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%

Én is a böngészővel szoktam tesztelni (Totalcar főoldal - tele van flash-sel, beágyazott inda, képnézegető, reklámok). Nem mondom, hogy az S2 nem birkózik meg a feladattal, de előfordulnak akadások, kevésbé gördülékeny, mint az Xperia S, vagy annak idején a Sensation volt, ezért gondolom azt, hogy már tavaly is voltak jobb telefonok nála. Ma pedig már kevesebb, mint feleannyiért is kapni legalább olyan gyors telefont, lásd OT-995, ami böngészés terén egyszer még az SGS3-nál is gyorsabbnak bizonyult, utóbbinak biztos rossz napja volt...

Az örök vesztes itt mindig is az LG volt, a 4X-et még nem próbáltam, de azon kívül nincs egyetlen telefonjuk se, ami egyáltalán be tudná hozni az oldalt normálisan. Pedig még a pár hónapja 25 ezerbe kerülő Y200 is akadás nélkül viszi, de még a régi Bladem is hibátlanul behozza tákolt flash playerrel (a videó lejátszása persze már gondot okoz neki).

2012. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 fairi1 ***** válasza:

Én bármilyen videót láttam vagy próbáltam nekem fordítva volt. Sok teszt van a youtube-n, elég sokban nyer az S2, és ezek alapján plusz pár saját próba után döntöttem nem sensationt veszek.Én járok mobilos találkozókra, akkor tudtam pl a samsung s3 tesztelni, mikor még a boltok közelében se volt.

OZ-995 gyorsasága vmi mese lehet,sok érdekeset lehet hallani róla, mondjuk olcsó, ennyi az előnye. Nem egy kategória a két teló még viccnek is rossz.


"LG...mi egyáltalán be tudná hozni az oldalt normálisan."

ez érdekes, Opera Mobile is problémás volt, kezd rossz érzéseim lenni hogy honnan szerzed a tapasztalatokat.

2012. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%
Ezek közül semmi nem mese, mind saját tapasztalat, általában boltokban (minden típusból több darabot is kipróbáltam, különböző helyeken).
2012. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!