Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell lenémítani az...

Hogyan kell lenémítani az iPhone 4s-t?

Figyelt kérdés
Már vagy fél órája szórakozom vele, de egyszerűen képtelen vagyok rájönni. :D
2012. szept. 11. 20:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%
Akkor áruld már el, hogy milyen telefonért hajolnál le?
2012. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezért is "lehajolt". Elég érdekes, hogy folyamatosan csörög, de nem veszi fel, plusz a tulajtól sem tudja megkérdezni, hogy hogyan kell lehalkítani. Ez több, mint érdekes.
2012. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ez valóban több, mint érdekes. Nos, a testvérem telefonja, melyet nem vitt el magával, a gyerekével együtt, akire szintén én vigyáztam. Nem akartam felvenni minden egyes embernek, amikor jobb dolgom is volt, mint pl elaltatni az unokahúgom. Roppant érdekes történet, igazatok van. Lehet, hogy írok az esti sztoriból egy rövidebb novellát, bár ha nagyon érdekes, akkor akár egy trilógia is kijöhet belőle. Hát ha megfilmesítik...
2012. szept. 13. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!