Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iphone 4 16 gb-ot vagy...

Egy iphone 4 16 gb-ot vagy egy sony xperia u-t vegyek ?

Figyelt kérdés
Az iphone hasznalt de nem latszik rajta egyaltalan az sony x u-t ujonn vennem . mindketovel van garancia!

2012. szept. 10. 20:03
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
az ippon jobb.ha original állapotban van.
2012. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jo allapotban van es sokkal jobban tetszik csak azert van egy kis penz kulonbseg 20 ezer forintal tobb
2012. szept. 10. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elég 5,5 GB memória, én helyedben az U-t venném, mert új, az Iphone csak egyszer eshet le és annyi...Drága telefonhoz drága a tartozék is..

Használt telefonnal már több ismerősöm is ráfaragott.

2012. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez utóbbit cáfolnám. Az férjem és az én IPhone-om is többször leesett (betonra is, nagyot is esett), mindkettő többször vízbe is esett, vízbe merült, működnek. A férjemnek 4-es van, nekem még egy régi 3-as. Az enyémen a műanyag tok részei itt-ott megrepedtek (nem volt rajta semmi védőtok), de működik. A férjemé hibátlan, az övén azért van védőtok. Én IPhone-t vennék. :) Mi imádjuk!
2012. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nexus 7 ***** válasza:
az iphone 4 szar hamár iphone-t vennék inkább az 4s lenne az xperia u-ban 2 mag van csak úgy mellékesen
2012. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A 4s az tul draga nekem csak az erdekelt hogy meik a gyorsabb mert ugye az iOs jobb mint az android,bar 8 napig viszaadjak a penzem es addig kiprobalom szerintem mindketot
2012. szept. 11. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!