Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iPhone-ok...

Mi a véleményetek az iPhone-okról?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
jók de teljesen túlárazottak:S
2012. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erős készülék, jó rendszer.

Sérülékeny készülék és túlságosan zárt.

2012. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó telefon, de nekem semmiképp sem kéne, de ez teljesen szubjektív.

Nem tökéletes, de egy tényleg korrekt telefon, nem a legerősebb, de az OS-t jól megírták rá, így ez nagyjából kompenzálja.

Próbáld ki, ha nincs semmi hiányérzeted akkor jó választás, azt tudja, amit kipróbálásnál is tud.

2012. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jó telefon, ios baromi jó

de zárt és nagyon túlárazott készülékek!

2012. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 2008 ban kezdtem iphone 2g vel utána 3g vel aztán 3gs el.most iphone 4s em van.csak is iphone:D már várom a következő iphont csak arra csak arra cserélem majd le.nagyon jó minőség.nem érzem azt mint pl egy nokiánál avgy sony ericsonnál hogy szétesik a kezemben.soha nem fagy le az ios nagyon jo rajtuk.megéri az árát ha valaki tényleg jo üzleti kategóriás mobilt szeretne.
2012. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:

nem érzem azt mint pl egy nokiánál avgy sony ericsonnál hogy szétesik a kezemben.


Csak a kijelzője törik szilánkosra az első leejtésnél...

2012. szept. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz készülék de ha valóban dolgozol a telefonoddal akkor nem simogatsz egy üveglapot mert nem érsz rá, ahogy a "fantasztikus appokra" sem :) Üzleti kat még mindig a Blackberry akárhogy is fáj, de még a Nokia vagy bármelyik másik gyártól gombsoros telefonja is jobb, ha valóban dolgozni kell és nem 'telik ilyen luxusra' :D (bár ezen a szinten szerintem érdektelen vagy az árra).


De mint írtam ez az a kategória ahol a telefon a munkaeszközöd és nem az "egyetlen pajtásod".

2012. szept. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!