Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a ZTE Skate....

Oisztrosz kérdése:

Nem kapcsol be a ZTE Skate. Az android feliratig jut el. Mit lehet vele kezdeni, hogy ne legyen adatvesztés?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy van egy ZTE Skate-m. Tegnap elment a hálózat, és ezért kikapcsoltam. Mikor visszanyomtam, eljutott addig, hogy kiírta hogy Android. És onnan semerre. A recovery-t be lehet tölteni. Tud valaki mondani valami megoldást, hogy ne vesszenek el az adatok?

2012. szept. 9. 14:15
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, de már a recovery-t sem tudom betölteni. Egyszer sikerült és akkor nyomtam egy reboot-ot, de ugyan az maradt a helyzet. Mostmár, ha beakarom tölteni a reco-t, akkor a kis robot jelnél megakad és pirosan világít a visszajelző..
2012. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vége az lett, hogy Recovery-ben Wipe data/ factory reset. Igaz eltűnt mindenem, de legalább működik...
2012. szept. 22. 10:24
 3/3 anonim válasza:
Valószínüleg vírusos. Elkell vinni szervizbe, csinálnak rajta szoftverfrissítést és utana minden oksi.:D
2013. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!