Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U-ról vélemények?

Sony Xperia U-ról vélemények?

Figyelt kérdés
vagy 65-70 ezerért más jobb telefon?
2012. szept. 8. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon já telefon, nekem is ez van, és én is elégedett vagyok vele, nincsenek akadások, fagyások, viszi a komoly játékokat is, de vigyázz, mert csak 5,5gb belső zárhelye van, és nem bővíthető, úgyhogy ha elúg neked ennyi, akkor nincs jobb a kategóriájában, ha nem elég, akkor xperia sola, ami kicsit drágább, hardverben ugyan olyan, de bővíthető.
2012. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek, nekem is U van. A következő negatívumokat lehet róla olvasni: Kikapcsolhatatlan és zavaró a világító csík, lötyög a cserélhető talp, kevés a nem bővíthető memóriája.


Tapasztalataim: Valóban kikapcsolhatatlan, de egy nap alatt megszoktam, egyáltalán nem lötyög a talp, bár hozzáteszem, nem is cseréltem soha, végül én elférek 5,5GB tárhelyen, más telefonon sem használtam többet.


Én csak ajánlani tudom, gyors, szép, megbízható, elfér a zsebben, könnyű, bár nekem negatívum, hogy nem tapad a nanopadhoz a gumi-műanyag keverék....

2012. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!