Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért állítja le az Apple a...

Miért állítja le az Apple a 3GS iPhone gyártását?

Figyelt kérdés

Én olyat szerettem volna, erre fel már a T-Mobile ki is vonta a kereskedelemből :/

Tudom, hogy jön az 5-ös, de akinek ugye arra nincs pénze és akinek elég lenne tudásban is a 3GS, azt miért fosztják meg a lehetőségtől? :(

egyébként teszem hozzá, hogy bár ez nem a legerősebb szempont, de nekem a szappantartó-forma is jobban bejön, mint ez a szögletes.

Ez igazságtalan az Apple-től és nem tudom, miért jó nekik!

Így nemhogy 5-öst, de iPhone-t se fogok venni!

(vagy esetleg gyorsan egy 3GS-t ha találok még valahol :S)


2012. szept. 7. 11:41
 2/9 reptoid ***** válasza:
Én meg venni akarok egy siemens A50-est és csesznek gyártani. Tűzre velük!!!!!! -.-"
2012. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
jaj ne is mond. Már én is kinéztem magamnak egy C25öst. ERRE A MARHA SIEMENS MÁR NEM IS GYÁRT TELEFONT! MEnjenek a tudod hová. Pohadékok!
2012. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gonoszak vagytok.

Köszi a normális válaszokat.

2012. szept. 7. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:

A 3Gs-nek lejárt az ideje (South Parkosan fogalmazva időtranszplantációra lenne szüksége...). A piacon kapható minden telefon beelőzte már.


Nézd meg a BlackBerryt aki nem követett soha semmilyen konkrét programot (én már csak tudom :P mert ezeket használom) a telefonjai piacról kivonásában. A mai napig lehet vásárolni, majdhogynem teljes áron, tőlük egészen öreg készülékeket. Ha pedig egy laikus megvásárol egy ilyen készüléket, joggal éli meg csalódásként utána ezt a márkát (képzeld el hogy veszel majd 70ért egy 9500as Storm modellt ami a gyártó legelső (!!!) érintőképernyős telefonja volt és a Nokia 5800assal meg a sima 3G-vel konkurált akkor még. Ugye nevetséges.)


A 3GS piacról kivonása mögött ugyan ez a szempont áll. Az Applenak nem érdeke, hogy 2012 vége felé, még midig lehessen kapni ilyen készüléket. Szépen lassan követni fogják a sorban a társai is. Nézd a jó oldalát. A 4 ára csökken és mondhatni, a 4 már az a telefon, amibe bele került az összes olyan funkció (jobb-rosszabb kivitelben) amit a konkurencia is tud. Az új telefonjuk adatait elnézve ez még csak teljesítménynövelésről fog szólni, és talán az azt követő lesz egy nagyobb ugrás valami felé (rossz nyelvek szerint, fejlődni csak akkor fog tudni, ha valaki végre fejleszt valami újat, amit belerakhat ismét ő is a készülékeibe :D Én remélem 2013-ban a RIM lesz egy ilyen)


Mindenesetre ne bánkódj az idő múlásán. Ha nagyon erre a márkára vágysz sok lehetőséged van még beszerezni ezt a készüléket, egyre olcsóbban. De eljárt már felette az idő.

2012. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az i4-nek lesz ugyanannyi az ára, mint most a 3GS-nek. Tehát egy jobb telefont fogsz kapni ugyannyiért.

Én is erre pályázom csak még nem tudok új telót venni.

2012. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az apple.hu-n még kapható.
2012. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és akkor már nem érné meg venni?
2012. szept. 7. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, sőt. Ha megnézed az apple árait és a T árait akkor alig van eltérés. Az i4 esetén csak 7600Ft-al kerül többe a független telefon jelenleg.

Ha jön az új iPhone akkor az i4 ára sokkal lejjebb fog menni. Szerintem akár 100e alá is mehet előfizetéssel, de az apple-nél is kb 110-120 között lesz. Most még 157.490Ft.

2012. szept. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!