Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztonságosak a launcherek a...

Biztonságosak a launcherek a mobilokon?

Figyelt kérdés
A Go launcher Ex alkalmazásnál olvastam a következőt, hogy lehetővé teszi az alkalmazás számára, hogy az Ön közreműködése nélkül hívjon fel telefonszámokat. A rosszindulatú alkalmazások hatására váratlan hívások jelenhetnek meg a telefonszámláján. Nem teszi lehetővé segélyhívó számok hívását az alkalmazás számára,tényleg lehet rá számítani, hogy megugrik a telefonszámla?
2012. szept. 6. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is használtam, semmi probléma nem volt vele
2012. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lófsz nem fog történni.Főleg nem a GO Launcherrel, nem hogy az összes többivel.
2012. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fairi1 ***** válasza:

azért kell ez a kikötés, hogy ha kiteszel egy telefonszámot mint parancsikon akkor tudjon a program tárcsázni, ha ráklikkelsz.


Egész hívást a katt után automatikusan levezérli, ezért kell ezt engedélyezned, különben belépne a telefonkönyvbe és még egyszer klikkelned kéne

elvileg CM romokban letilthatod a programoknak a követelményeit, ha paranoid vagy.

2012. szept. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 harcos15 válasza:
en a galaxi minimen most is go launchert hasznalok jol mukodik es van sajat kep,zene lejatszoja.
2012. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!