Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van 1 samsung galaxy giom....

Van 1 samsung galaxy giom. Sajnos levan tiltva az imei száma valószinüleg, mert hálózatra nem enged fel. Imei számát tudom. Minden jó, csak nem enged fel hálózatra. átlehet irni az imei számot?

Figyelt kérdés
Vagy csak alaplap cserével tudnám megoldani? Esetleg valaki tud ajánlani valamit?

2012. szept. 6. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit akarsz, bűncselekmény.
2012. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hopika... de az alaplapcsere nem bűncselekmény ugye?
2012. szept. 6. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen indíttatásból már igen. Meg amúgy se éri meg, drágább egy alaplap, mint amennyit a telefon ér.
2012. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát én csak alkatrészként továbbvettem. hát kár :( mert teljesen jó lenne ha felengedne a hálózatra. a tulaj akitöl vettem tartozás fejében foglalta le a telefont, amit a tartozó személy mivel nála maradt a doboz, sikeresen le is tiltott... örülhet a fejének...
2012. szept. 6. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!