Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! Ha 8 órán át ment a...

HELP! Ha 8 órán át ment a mobilnet, mert nem vettem észre, akkor mekkora számlára számíthatok? (wifi nélkül, előfizus vagyok)

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Az függ a csomagtól, meg a használt adatmennyisétről. A legegyszerűbb az lenne ha az ügyfélszolgálatnál érdeklődsz.
2012. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 reptoid ***** válasza:
Attól függ, mekkora adatforgalom volt rajta. Ha csak simán fel volt csatlakozva, de nem neteztél, alkalmazások nem kommunikáltak a szerverükkel stb, akkor semennyit. Bár utóbbi azért nem túl valószínű. Mindenesetre ha nem böngésztél, akkor nem olyan sokra, persze ez díjcsomagtól is függ. Nincs esetleg valamilyen adatforgalom számláló a telefonodon, akkor könnyen lehetne erre válaszolni.
2012. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sajnos mint látjátok nem nagyon értek hozzá hogy van e rajta adatforgalomkezelő:D

xperiám van és még csak most kaptam,azért nem megy a kezelése annyira.

de nem böngésztem rajta,csak bevolt kapcsolva,viszont úgy vettem észre hogy rezgett mert valaki írt nekem facebookon.tehát akkor mégis csak fentvolt facen.jaj nagyon félek :S

am köszi a válaszokat (K)

2012. szept. 5. 19:40
 4/7 reptoid ***** válasza:
amúgy milyen díjcsomagod van?
2012. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

viszont bevolt kapcsolva rajta a repülőgépes mód,(minden vezeték nélküli kapcsolat letiltása)

de így is jelezte hogy írtak facen,szóval fogalmam sincs mi van ilyenkor.

amúgy telenoros vagyok,azon belül nem tudom milyen csomag.

2012. szept. 5. 19:43
 6/7 reptoid ***** válasza:

És azt sem tudod, hogy mennyire régi az előfizetés. Régebben egészen korrekt tarifacsomagjai voltak a telenornak, simán lehet, hogy van forgalmi kereted is, és akkor nem kell fizetni.

Most viszont megújították nem rég (max egy 2 hete) és most már elég szar csomagokat árulnak.

2012. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyi lett végül a számlád?
2012. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!