Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A táblagépek miért maradtak le?

A táblagépek miért maradtak le?

Figyelt kérdés

Ha már 4 magos processzornál és HD kijelzönél tartanak a telefonok, akkor a táblagépek miért nem követik a tempót ?(Ipod kivételével)

Ennyi erövel lazán lehetne bennük 4 magos CPU, 2Gb RAM és full HD kijelzö, de ilyennel valamiért még nem találkoztam...



2012. szept. 5. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

"de ilyennel valamiért még nem találkoztam"


Íme:

[link]


"full HD kijelzö"

Egy akkora méretű kijelzőre? Minek? :DD

2012. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem rossz, de úgy néz ki hogy erre még várni kell...

Minek a full HD kijelzö ? Biztosan van akinek ilyen kéne, én elvagyok a 800*480p-s mobilommal is :)

2012. szept. 5. 16:24
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyszer már láttam ilyet, és szinte felfedezhetetpenek rajta a képpontok:

[link]

2012. szept. 5. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik telefonok terén élesebb a verseny, a tablet biznisz nem lett akkora durranás mint várták. Majd lassanként ott is kijönnek a parasztvakító hülyeségekkel.
2012. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem maradtak le csak sokan tévedésben vannak a táblagép fogalmával és azokat a táblagép szerű eszközöket is annak hiszik, amik elárasztották a kelet európai piacot 20-40 ezerért. Ezek imitációk és nem táblagépek!

Egy 7" táblagép anyag ára 60ezertől kezdődik és azok igen csak komoly hardverrel rendelkeznek, mint a Nexus 7 [link] és persze négy magos.


A képfelbontásnál pedig nem az számít, hogy valami hányszor hányas önmagában hanem azt is nézni kell, hogy mekkora felületre szól mindez. Erre szolgál a ppi (pontok száma incsenként). A nyomda minőség 300ppi, annál nincs többnek értelme. Az átlag normális cuccok 180-250 között vannak. A gagyik 70-100.

2012. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
itt van a samsung galaxy note 10.1. 2 giga ram, 4 magos cpu, igaz, a kijelző nem fullHD, de szerintem nem is kell...annyi, hogy max az árak emelkednének vele, szóval jobb, hogy nincs elterjedve annyira. laptopból se vesz senki egy i7-es csúcsgépet arra, hogy netezzen. mert egy tablet is elvileg netezésre van, meg persze játékra, de nincs olyan játék, ami a 4 magot kihasználná jelenleg.
2012. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
[link] Ez megfelel?
2012. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!