Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejtettszámú telefonos zaklató...

Rejtettszámú telefonos zaklatók?! TIPP!

Figyelt kérdés
Ez nem kérdés lesz,hanem egy jó tipp,mert látom ezzel a problémával nem vagyok egyedül. Nyár óta egy idióta az éjszaka közepén rejtett számmal csörget ránk a vezetékes telefonunkon. Mivel vannak idős nagyszülők (akik hívhatnak,mert mondjuk nincsenek jól),nem tehetjük meg,higy ezt kihúzzuk éjszakára,először én is a seboo.org-t néztem,de az utóbbi időben állítólag nem üzemel. Mivel T-Home-sok vagyunk találtunk egy szolgáltatást,az Anonim hívás elutasítást,így ha rejtettről hívnak nem is fog kicsörögni a telefon.

2012. szept. 5. 12:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Itt az oldal: [link]
2012. szept. 5. 12:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Feljelentést kell tenni a rendőrségen, ismeretlen tettes ellen, zaklatás miatt. Ők kiszedik a számot, és elbeszélgetnek a tulajdonossal.
2012. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja,amennyit a rendőrség foglalkozik az ilyen ügyekkel....
2012. szept. 5. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Számot cserélsz!
2012. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én zaklatóm megszívta,mert nagybátyám a rendőrségen dolgzik,kérdeztem tőle mit lehet tenni,2 perc múlva meg lett a telefonszám tulajdonosa...a barátom egyik excsaja szórakozott.(sms/hívás az éjszaka közepén)
2012. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!