Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1000 Ft és 1 mp kamera a...

1000 Ft és 1 mp kamera a különbség. Samsung Galaxy Y vagy Samsung Galaxy mini? Melyik?

Figyelt kérdés
Én úgy olvastam hogy a Galaxy Y a jobb.

2012. szept. 4. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Y.
2012. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezek már nagyon elavult telefonok, a maguk idejében sem voltak izmosak, és túl is vannak árazva. Miért nem veszel egy hasonló árfekvésű Huawei -t, esetleg Alcatel -t? Erősebbek, jobbak ugyanazért a pénzért.
2012. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Figyi én sajnos nem vagyok eleresztve lóvéval,kell egy teló ami nem túl gagyi,de nem is túl drága. 6 éve van egy telefonom ami már féléve egyre rosszabbodik...és hiába írod ide hogy ne ezeket vegyem,mert amit te mondasz azon az árlistán amin én vagyok,mert én még a telenoron belül vagyok egy szervezetbe,ott 39 000 vagy 15000 amit te írsz,ez amit meg kérdezek az egyik 8000 a másik 9000.
2012. szept. 4. 19:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen díjcsomagban vagy?
2012. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Telenoron belül,egyházi csomagban. Diák vagyok,csak a saját diákmunkámból és spórolásból tudnék telót venni,nem akarok túl drágát,és nem akarok túl gagyi telefon sem.De most jelenleg erre van pénzem és ahogy néztem ez nekem megfelelne,csak nem tudok dönteni.
2012. szept. 4. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Amelyik jobban tetszik.

Ha a speckók kb megegyeznek, akkor tényleg :)

2012. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Semmi különbség csak a dizájn,amelyik neked jobban tetszik alakra, azt vedd. Az elektronika szinte teljesen ugyan az mind a kettőben.
2012. szept. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs más, telefonnak telefon, de én a helyedben nagyon megfontolnám, hogy kifizessem azt a + 5-6000 Ft -ot a Huawei Ascend Y200 -ra.
2012. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ,az az 1 megapixel igazán nem számit...
2012. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem az az 1 megapixel a sorsdöntő, alapjaiban véve jobb telefon, jobb felbontású, nagyobb kijelzővel, jobb hardverrel, jobban optimalizált rendszerrel.
2012. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!