Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3-on hogy...

Samsung Galaxy 3-on hogy tudom beállítani hogy sd-re mentsen?

Figyelt kérdés
Nemrég van nálam, van benne sd, de mindent a belső memo-ra ment. Sehol nem tudom átállítani. A belső memória már megtelt, az alkalmazások összeomlanak. Most futottam végig a kézikönyvét de semmi... A beállításoknál van olyan hogy sd kártya és telefon tárhely, de itt sem tudom az elsődleges mentési helyet beállítani. Mit csináljak?
2012. szept. 2. 21:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Najó nem mindent oda ment, az app-okat át tudtam pakolni sd-re (egy részét), de ahogy nézem fotótol kezdve minden egyebet a belsőre rak. Bénázok ÁÁÁÁÁÁÁ.....:-I
2012. szept. 2. 21:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így működik androidnál gyárilag. Ha nem 2.2 lenne a telefonodon akkor még ennyit se tudnál tenni.

A fényképek meg videók azok a kártyán vannak a dcim mappában.

2012. szept. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hány gigás a kártyád, mert lehet, hogy az telt be...:/
2012. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!