Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál, hogy történik a...

T-mobilnál, hogy történik a kártyafüggetlenítés?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy telefont venni náluk, de nem akarom hogy csak T-mobilos kártyát lehessen vele használni, ezért ha megveszem a telefon-t azt ott helyben megcsinálják vagy kell várni napokat?


Ezt a választ kaptam tőlük


"Kedves XY! A hálózati korlátozás feloldását személyesen T-Pont, vagy T-Partner üzletben kérheted. Havidíjas előfizetés esetén a feloldás díja bruttó 10 160 Ft. Amennyiben a szerződés megkötésekor akciós áron vásároltál készüléket, akkor a szerződésben foglalt kötbér összegét is ki kell fizetned. Abban az esetben, ha Domino előfizetéssel rendelkezel, akkor az ügyintézés díja bruttó 21 132 Ft.



2012. szept. 2. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak én gondolom így, de egyszerűbb volna a T-s boltokat elkerülni, alapból kártyafüggetlen telefont venni és ahhoz pedig egy T-Mobile-os sim kártyát.
2012. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nézegettem az extrem digital oldalát, ott nagyon gyér a kínálat telefonból. A saturnt még megnézem holnap, de ilyen kisebb GSM boltokban nem szeretnék telefont venni
2012. szept. 2. 20:55
 3/8 bp1985 ***** válasza:
Ha előfizetésesen veszed, a kötbér nem 10 ft...
2012. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézegesd a speedshopot. Ott van is választék, kártyafüggetlen telefonok vannak és megbízható hely
2012. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Havidíjasan 10160Ft, olcsóbb mint Dominósan függetleníteni.


Köszi, megnézem.

2012. szept. 3. 21:35
 6/8 bp1985 ***** válasza:
Mellé meg 50k a kötbér...
2012. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Perszee megveszem a 80ezer forintos telefont 20 ezerért kifüggetlenítem és még fizessek is 50ezer forint kötbért? Ez így felejtős... de ez a kötbér mi a franc?
2012. szept. 4. 15:12
 8/8 Sracz66 válasza:
A kötbért csak akkor kell fizetni, ha vállalt hűségidőn belül van az előfizetés. A hűségidő letelte és a telefon teljes árának kifizetése után már nincs kötbér, csak a függetlenítési díj.
2014. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!