Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell az iphone 4 et...

Hogyan kell az iphone 4 et feltörni? 5.1.1 van rajta

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Most tényleg nem kötekedésből írom , de ha az nemtudod , hogy hogyan is kellene feltörni, vagy esetleg rákeresni a keresőben akkor inkább bele se kezdj. Csak bajod lenne belőle. Kb 2 hét kéne ,hogy visszagyere rinyálni ,hogy milyen szar az iPhone ,mert letöttél valami sz*rt és összeomlott a rendszer.
2012. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor bocs hogy feltettem a kérdést nem kéne ettől még enniyre lenézni a másik meg nem rinyálnék ahogyan te fogalmazol az ilyen kommentel meg szerintem ásd el magad de jó mélyre
2012. szept. 2. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:

én csak jót akarok neked , de tessék segítek , de aztán tényleg ne sírjon a szád 2 hét múlva : [link]


itt megtalálsz minden információt amire szükséged van a jailbreak hez + 1 videó is van , sok szerencsét remélem semmi sem sül el rosszul :).

2012. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és sry ,hogy bunkónak tűntem , de én csak jót akartam...
2012. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
letöltöd az absinthe-ot, csatlakoztatod a telefont, egy kattintás...beírtam google-ba hogy iphone 4 5.1.1 jailbreak, és egyből első oldal szifon.com...nem volt ám bonyolult rákeresni...
2012. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!