Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezzel a programmal kreáltam...

Ezzel a programmal kreáltam adatforgalmat?

Figyelt kérdés

üdv

Letöltöttem a Nike+-t Androidra, az a lényege, hogy futás közben méri a megtett távot, meg időt, elégetett kalóriát, és rendszerezi a futásokat. Hasznos kis program, de nem ez a lényeg.

Ma használtam először. A futás elindítása előtt be kellett kapcsolni a GPS-t és Androidos mobilon a ,,Hely és biztonság" menünél ki kellett pipálni a vezeték nélküli hálózat (Hely megtekintése alkalmazásokban pl:Térkép vezeték nélküli hálózatok segítségével) menüpontot. Mint később kiderült, ment volna enélkül is, de erőszakoskodott a program, szóval kipipáltam.

Ezután futottam egy jó fél órát.

Utána wifiről feltöltöttem az adatokat facebookra (a függő formám, ajaj...) és utána döbbentem rá, hogy remélem, hogy ez nem kreált adatforgalmat.

Az adathálózat meg az adatroaming ki van kapcsolva és végig kivolt, meg elméletileg a program sem szinkronizált közben semmi dolgot.

Csinálhattam ezzel adatforgalmat és lesz majd meglepi a számlánál, vagy semmibe sem került?


Remélem valaki elolvassa, előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2012. szept. 1. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem generált adatforgalmat, ha inaktív volt az Adathálózati üzemmód.
2012. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elméletileg a ,,vezetk nélküli és hálózati" menüponton belül ki van szedve a pipa az adatforgalomnál.
2012. szept. 1. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Így szerintem se. Én Endomondo-t használok, hasonló, az is csak a gps-t használja, ha az adatforgalom ki van kapcsolva.
2012. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!