Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem támogatott fájltípus, a...

Nem támogatott fájltípus, a letöltött témánál ezt írja a mobilom. Mire kéne átkonvertálni?

Figyelt kérdés
TSK fájl amúgy.
2012. szept. 1. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Windows mobile?
2012. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Windows mobile?? Ezt nem értem!

Letöltöm a netről a gépre a témát.Aztán ráteszem a telefonomra. Ha be akarom állítani akkor ezt írja: Nem támogatott fájltípus.Az a baj, hogy nem vagyok egy elektronikai zseni és most sajnos segítségem sincsen..Gondoltam, hogy olyan a típusa ennek a fájlnak amit nem ismer fel a telefon, valami TSK.Van konvertáló program a gépen (Format factory). Csak azt nem tudom, hogy egy témának mi lehet a típusa a mobilon.

2012. szept. 1. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? A winmo témafájlok tsk tipusúak, azért kérdeztem. Guglizd ki, hogy tiédhez mi kell, de erősen tuti, hogy különböző rendszerek között nem fogod őket csak úgy konvertálgatni. Vagy írj ki egy kérdést, hogy "MZ/X telóm van, milyen témafájlok jók rá?"
2012. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!