Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt tényleg meglehet csinálni...

Ezt tényleg meglehet csinálni androidos telefonokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyik ismerősömnek panaszoltam hogy már megbántam hogy Telenoros vagyok és átmennék a T-mobilehoz,ő erre azt mondta hogy: Elég újra tenni az androidot és Független lesz.

Igaz ez? (Egyébként: Telenor One Touch a telefonom )


Előre is köszönöm!


2012. aug. 31. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
ze nem igy van.sőt az ugy van ha kifügetlenited a mobilodat és utána frisited a droidot akkor utána visszaáll a pannon gsm hálozátára.
2012. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. aug. 31. 21:28
 3/6 A kérdező kommentje:
És akkor nicns erre valami (lehetőleg ingyenes) megoldás? :)
2012. aug. 31. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
sajna androidra nincsen.csak az hogy befűviszed hazsnált telefonoshoz és kb 4 ezer ft ért kifügetlenitik.de uána nem szabad softvert frisiteni.de ha eladnád a mobilod tudnál venni vlami tmobilosat.vagy jofogas.hun elcserélnéd valami tmobilos készülékre.sajna jobb ötletem nincs:S
2012. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. szept. 1. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha egyszer függetlenítik akkor az független is marad.

Nem tudom, hogy aki nem ért hozzá az minek írkál hülyeségeket?


Van egy rakás olyan ember aki ezzel foglalkozik és meg tudja csinálni. Csak utána a garit is buktad. Ezt vedd figyelembe.


TurboSIM-el nem kell függetleníteni.

2012. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!