Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy szárítsam ki a telefonom?

Hogy szárítsam ki a telefonom?

Figyelt kérdés
Vízbe raktam a telefonom és kb 5 percig volt a vízben mire kivettem.természetesen már nem lehet bekapcsolni.Ne nevessetek ki de nagyon ideges voltam amikor ez történt és nem vettem észre hogy belerakom.még ilyen soha nem fordult elö velem.Mit tegyek hogy hamarabb kiszáradjon?Utána tudom használni?Amúgy most vettem nincs 1 hónapja.samsung telefon.Jártatok már így?Utána tudtátok használni?
2009. júl. 27. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Hajszárító, törölgetés. Ennyi ideig nem volt nekem vízben, de utána működött.

Egy ismerősöm kimosta, és tönkre ment.

Remélem neked nem megy tönkre!

2009. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Azonnal szedd szét, törörld meg amennyira tudod és pár napig hagyd száradni. A hajszárítót én nem javaslom, még megolvasztasz rajta valamit. Ha szerencséd van, nem lett zárlatos.
2009. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a képernyöjén is látszik hogy vízes.Ott is szárítsam?
2009. júl. 27. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahol tudod. De szerintem ezt buktad:S Nézesd meg
2009. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van hideg fokozat a hajszárítón és nem kell közelről szárítani.
2009. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már akinek van.. Nem minden hajszárítón van olyan (spec enyémen sem).
2009. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!