Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám visszavonni?

Hogy tudnám visszavonni?

Figyelt kérdés

Egyik nap egy honlapon megadtama telefonszámom, h nyereményjátékban részt vehessek stb. Kaptam sms-ben egy kódot, azt beírtam a honlapon. azóta a telefonomra jön egy 17634-es számú sms, de rendszertelen időkben, van hogy naponta.És smsben mindig mást ír. Pl.:FootballStar.wml. És mindig levesz összegeket(800-900,2000 ft.-)

Most legutóbb ezt a linket kaptam: [link]

Rákerestem, de nem hozta be a honlapot. Tudom, hogy idióta voltam, nem ezeket szeretném hallani, hanem h esetleg h tudnám megakadályozni, h levegyem a telómról havi több ezer forintot?


2012. aug. 31. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Erről érdeklődj a szolgáltatód ügyfélszolgálatán. Akár személyesen egy boltjukban, akár telefonon.
2012. aug. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam. Köszönöm.
2012. aug. 31. 01:35
 3/6 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem ,hogy melyik honlap volt az ? be linkelnéd ? nem volt ott valami apró betűs rész hogy hogy lehet lemondani ? mert ilyen h*lyeségek amik a tvbe vannak azok is olyanok ,hogy addig küldik az smseket és vonják pénz amíg el nem küldesz valami másik smset hogy (valami )STOP és akkor már nem küldik vagy valami ilyesmi.

de ha nem működik semmi akkor menny be szolgáltatódhoz ott biztos segíteni fognak letiltják azt a számot amiről jönnek az smsek, vagy nem tudom de biztos lehet valamit csinálni

2012. aug. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem emlékszem a honlapra, mert egy netes játékon volt, h lehet ingyen cuccot kapni, ha elfogadsz egy ajánlatot és ott volt. Igen, be fogok menni a szolgáltatóhoz. Köszönöm szépen neked is a válaszodat.
2012. aug. 31. 02:06
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! na sikerült valamit intézni? leírhatnád mi volt

(# 3/4 ma 01:46 voltam)

2012. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen:) Írtam egy e-mailt a szolgáltatónak, ők felhívtak mobilon, és közölték h letiltották a számot:) Köszönöm a válaszaitokat:)
2012. szept. 3. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!