Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom hogy le van...

Honnan tudom hogy le van tiltva egy telefon? é ha le an tiltva valahogy vissza lehet állítatni?

Figyelt kérdés

személyszerint iphone 4-nél hogyan mutatkozik a letiltás??

mert az enyém mikor beleteszem a simet kiírja hogy nincs sim én arra is gondoltam hogy valami elromlott benne!!


2012. aug. 30. 13:50
 1/1 981Laci5 válasza:
Ha a telefon kiírja hogy nincs sim de gyakorlatilag mégis benne van akkor a sim foglalatnál van a gond.Ha letiltotta a készüléket valamelyik szolgáltató az úgy mutatkozik be hogy ha behelyezünk egy simet a készülékbe és ha csak segélyhívást enged indítani valamint ha bármilyen más számot fel akaru nk hívni és azt írja ki a készülék híváskor hogy (Nincs regisztrálva a hálózaton)akkor letiltották a készüléket.Csak a szolgáltató oldhatja fel a tiltást.Üdv:László T-Mobile Műszaki Munkatárs.
2014. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!