Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy gyorsítsuk fel az android...

Hogy gyorsítsuk fel az androidos telefonom?

Figyelt kérdés
Amikor a telefont bekapcsolom, nem jönnek be a widgetek. A menü se jön be. Ha belépés a menübe csak egy fekete képernyő jelenik meg alatta meg home gomb. 20 mp után bejön minden. De az még inkább zavaró hogyha kilépek egy programból vagy játékból, ugyan ez és még kell várni 20 másodpercet. Nagyon idegesítő!!!! Mit tegyek?
2012. aug. 30. 13:49
 1/2 anonim válasza:
Rakd újra az operációs rendszert ! Nekem is ugyan ez volt a problémám és az op rendszer újra rakása megoldotta ! Nekem Samsung s plusom van és én a beállítások-on belül a védett adataimra kattintva és ott kiválasztva a Gyári adatok visszaállításával tudom újrarakni az op rendszert ! De először mindent rakj föl pc-re ! Nekem fél óra alatt megvolt ! Utána olyan gyors volt mint újkorában !
2012. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 9. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!